fbpx

bon upominkowy olimedica

VOUCHER UPOMINKOWY – wyjątkowy na każdą okazję

 

Chciałbyś podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent?

Dla Państwa wygody stworzyliśmy voucher upominkowy, który jest doskonałym prezentem na każdą okazję, zarówno dla Pań jak i Panów. To Państwo wybierają wartość bonu upominkowego, który pozwoli obdarowanej osobie dokonać wyboru wśród zabiegów lub konsultacji dostępnych w naszej ofercie.

Voucher upominkowy może być wykorzystany jednorazowo lub wielokrotnie. – możne być wykorzystany na dowolną ilość zabiegów w ramach określonej kwoty. Wartość vouchera może też stanowić rozliczenie zabiegu, którego wartość jest wyższa.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

Rejestracja

 • tel. +4891 307 80 29
 • tel. +48 793 138 757

Rejestracja telefoniczna w godzinach:
od poniedziałku do piątku między 9 a 18
w soboty między 9 a 14

e -mail: info@olimedica.pl

 

Regulamin zakupu vouchera upominkowego

 1. Voucher upominkowy Centrum Medycznego Olimedica można zakupić w rejestracji Centrum lub drogą elektroniczną info@olimedica.pl
 2. Na życzenie kupującego voucher może zostać wysłany pod wskazany adres lub być wysłany w wersji elektronicznej na wskazany adres e-mail po zaksięgowaniu określonej kwoty na naszym koncie.
 3. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel. +4891 307 80 29 lub+48 793 138 757 w godzinach pn. – pt.: 9-18.
 4. Voucher upominkowy może być imienny lub bezimienny.
 5. Na kuponie może być wpisana określona kwota do wykorzystania na zabiegi lub wybrany zabieg.
 6. Każdy kupon jest ważny przez okres 3 miesięcy od daty jego wystawienia. Po upływie w/w terminu voucher zostaje utracony (nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów).
 7. Voucher upominkowy upoważnia do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego vouchera. Aktualny cennik znajduje się na www.olimedica.pl
 8. Realizację kuponów można łączyć z promocjami i rabatami obowiązującymi w Olimedica.
 9. Voucher upominkowy nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
 10. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do kuponu, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość kuponu.
 11. Jeżeli na kuponie upominkowym widnieją określone zabiegi, a po konsultacji z lekarzem Centrum Medycznego Olimedica okaże się, że zabieg nie może być wykonany, istnieje możliwość zamiany na inny zabieg– w tej samej kwocie.
 12. Integralną częścią vouchera upominkowego jest niniejszy Regulamin. Podczas składania zamówienia, przed realizacją kuponu, Kupujący lub Obdarowany oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt