fbpx

OLIMEDICA – MIEJSCE O WYSOKIM STANDARDZIE

Nasze centrum medyczne jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce w zakresie diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechu sennego. Jako jedyni w Szczecinie zajmujemy się kompleksowo leczeniem chrapania wykorzystując najnowsze małoinwazyjne, ambulatoryjne metody leczenia – metodę radiochirurgii Celon, kriochirurgii, snoreplastykę. Naszym pacjentom oferujemy również konsultacje  i zabiegi  z zakresu: laryngologii, medycyny estetycznej, ortopedii, rehabilitacji  i trychologii zapewniając najwyższą jakość diagnostyki, leczenia i opieki medycznej.

 

NAJWIĘKSZY WYBÓR TECHNOLOGII

Szukamy nowoczesnych rozwiązań zabiegowych  skutecznych i najbardziej komfortowych bazując na najnowszych osiągnięciach współczesnej medycyny oraz najlepszej klasy sprzęcie diagnostycznym  i zabiegowym renomowanych firm. To  pozwala nam przeprowadzać zaawansowaną diagnostykę jak również wykonywać pełnoprofilowe  leczenie operacyjne przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa.

 

PLAN LECZENIA DOBRANY PRZEZ EKSPERTÓW

Za sukcesem tego miejsca stoi wykwalifikowana kadra lekarska z 30 –letnim doświadczeniem klinicznym i innych specjalistów, którzy indywidualnie i empatycznie podchodzą do każdego Pacjenta,  wykorzystując wiedzę  zdobytą na szkoleniach, sympozjach, konferencjach,  stosując najnowsze osiągnięcia w swoich specjalizacjach.

Nasza praca jest naszą wielką pasją, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zyskiwać kolejnych zadowolonych Pacjentów. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i uznanie dla naszych działań.

Serdecznie zapraszamy,

Izabela i Aleksander Żmudzińscy

 

Aktualności

[sp_news category=”33″ grid=3 show_date=”false” show_category_name=”false”]

Artykuły

[sp_news category=”32″ grid=3 show_date=”false” show_category_name=”false”]
 
 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt