fbpx

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Olimedica - Witamy Serdecznie,

Centrum Medyczne Olimedica to miejsce spełniające najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, chirurgii głowy i szyi, ortopedii, rehabilitacji, medycyny estetycznej, trychologii, kosmetologii, dietetyki, psychologii i neuroterapii. W naszym Centrum zajmujemy się leczeniem dorosłych i dzieci. Posiadamy ponad 30- letnie doświadczenie kliniczne.

Nasze Centrum jest jednym z najbardziej doświadczonym ośrodkiem w Polsce w zakresie diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów sennych. Jako jedyni w Szczecinie zajmujemy się kompleksowo diagnostyką i leczeniem chrapania wykorzystując najnowsze małoinwazyjne, ambulatoryjne metody leczenia – metodę radiochirurgii Celon, kriochirurgii, snoreplastykę.

Wierzymy, że zdrowie i piękno idą ze sobą w parze i mają duży wpływ na nasze życie. Misją Olimedica jest zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakości diagnostyki, leczenia i opieki medycznej z zakresu laryngologii, diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów sennych, kardiologii, urologii, ortopedii, rehabilitacji,  dermatologii, medycyny i chirurgii  estetycznej, kosmetologii, podologii,  trychologii, psychologii przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Nasze cele, które osiągamy, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie to:

  • precyzyjna, szybka i odpowiednio wczesna diagnostyka
  • innowacyjne i małoinwazyjne   metody leczenia
  • maksymalne skracanie czasu terapii i rekonwalescencji
  • bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, klientów

Bazujemy na najnowszych osiągnięciach współczesnej medycyny i naszym wieloletnim doświadczeniu. Na każdym kroku dbamy o komfort i zadowolenie pacjentów, wierząc, że pod okiem naszych profesjonalistów mogą dłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i pięknym, zadbanym wyglądem.

W naszym Centrum Medyczne Olimedica wykorzystujemy wiedzę  zdobytą na szkoleniach, sympozjach, konferencjach, warsztatach  stosując najnowsze osiągnięcia w naszych specjalizacjach. Nasza praca jest naszą wielką pasją , dzięki czemu możemy służyć pomocą naszym pacjentom na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z zespołem lekarskim o bardzo wysokich kompetencjach. Zadbaliśmy o  najlepszej klasy sprzęt zabiegowy i endoskopowy renomowanych firm. To  pozwala nam wykonywać zaawansowaną diagnostykę jak również przeprowadzać pełnoprofilowe leczenie operacyjne.

Dotychczasowym pacjentom dziękujemy za zaufanie i uznanie dla naszych działań.

Serdecznie zapraszamy,

Izabela i Aleksander Żmudzińscy

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!