laryngolog szczecin

Aleksander Żmudziński specjalista laryngologii, lekarz medycyny estetycznej.   Studia medyczne ukończył w 1988 roku. Specjalizację z zakresu otolaryngologii realizował w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku (I stopień) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, w którym pracował na stanowisku starszego asystenta (II stopień). Obecnie współpracuje z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie.  Posiada ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Jego zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych, m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także medycyny estetycznej.

Preferuje stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w klinice do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zakres leczenia operacyjnego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. W Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów stosuje najnowsze małoinwazyjne, wysoce efektywne metody leczenia min. metodę Celon, laserowe leczenie chrapania oraz snoreplastykę. Ponadto stosuje  endoskopowe techniki w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS). Zajmuje się również leczeniem operacyjnym nowotworów (m.in. ślinianek przyusznych) i wad wrodzonych (np. torbiele szyjne) w warunkach szpitalnych.

W ostatnich latach  pasją doktora  jest medycyna estetyczna. Zabiegi jakie przeprowadza w naszym Centrum  mają na celu profilaktykę starzenia się skóry i leczenie np. wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuje w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy warg. Przeprowadza procedury wykorzystujące osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, które wykazuje wyjątkowe własności stymulujące skórę do regeneracji i działanie liftingujące. W swojej praktyce wykorzystuje również nici liftingujące PDO i Aptos.  Osobom borykającym się z lokalnymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej poleca liposukcję oraz – nieco mniej ingerencyjną – lipolizę iniekcyjną. Doktor zajmuje się również leczeniem łysienia wykonując zabiegi mezoterapii igłowej skóry oraz stosując innowacyjne metody implantacji włosów Biofibre.

 

Izabela ŻmudzińskaIzabela Żmudzińska – psycholog, coach, terapeuta EEG Biofeedback – założycielka Centrum Medycznego Olimedica. Absolwentka studiów psychologicznych. Ukończyła również studia podyplomowe z neuropsychologii i psychologii transportu  na SWPS w Warszawie oraz studia podyplomowe z dietetyki na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń min. w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie ukończyła kurs Terapii RTZ, w Ośrodku Kształcenia Medycznego AKSON w Milanówku ukończyła kurs terapii EEG Biofeedback I i II stopnia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Dag Activiteiten Centrum Phoenix w Holandii oraz w SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie. Przez 8 lat prowadziła Centrum Psychologiczno- Terapeutyczne PROGRESS w Szczecinie. Z czasem postanowiła rozszerzyć swoją działalność, aby móc pomagać swoim pacjentom interdyscyplinarnie i otworzyła placówkę medyczną Olimedica Centrum Medyczne, gdzie wraz z lekarzami pomaga rozwiązywać problemy pacjentów z zakresu różnych specjalności. Od wielu lat poszerza swoją wiedzę, pogłębia swoje zainteresowania na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Prowadzi również warsztaty oraz szkolenia.

 

 

 

 

 

Dyplomy

 

 

 

Kontynując, zgadzasz się na używanie plików typu cookies Więcej informacji

Witryna olimedica.pl wykorzystuje pliku typu "cookies" w celu zapewnienia poprawnego wyświetlania strony dla wszystkich urządzeń, poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Zamknij

Nasz adres
Centrum Medyczne Olimedica
ul. Narutowicza 13E
70-240 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 18
sob. od 9 do 14
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram