Powiększanie i modelowanie ust

Usta, razem z nosem i oczami, nadają twarzy wyraz i charakter. Idealne wargi mają określone proporcje i trzeba uważać, aby nie zaburzyć harmonii twarzy. Modelowanie i wypełnienie ust pozwalają odtworzyć ich idealne proporcje i nadać im wyrazisty kształt. Przy powiększaniu lub modelowaniu ust należy dostosować ich wygląd (kształt, wielkość i objętość) do całości twarzy. Usta ładnie wyglądające u jednej osoby mogą zupełnie nie pasować do kogoś innego.

Wargi są stale narażone na promieniowanie UV i utratę wody niezbędnej do utrzymania ich  w dobrej kondycji. W wyniku postępującego z wiekiem odwodnienia stają się coraz bardziej suche, tracą kolor, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu i pokrywają się siateczką drobnych, pionowych zmarszczek. Z czasem zanika granica między skórą a coraz bardziej suchą czerwienią wargową – kontury ust zacierają się, a same wargi stają się coraz mniej wyraźne. Kąciki ust opadają, wokół nich pojawiają się zmarszczki promieniste, a bruzdy nosowo-wargowe stopniowo pogłębiają się. Mimika twarzy, zwłaszcza zbyt ekspresyjna, utrwala zmarszczki i bruzdy wokół warg.

Dla kogo

Modelowanie i powiększanie ust to zabiegi dla kobiet i mężczyzn o zbyt małych, wąskich lub nieproporcjonalnych ustach. Nawilżanie i rewitalizacja ust likwidują zmarszczki wokół nich oraz przeciwdziałają opadaniu kącików ust.

Polecane zabiegi na modelowanie i nawilżanie ust

Kwas hialuronowy wykorzystuje się  do wypełniania i wyrównywania niedoskonałości skóry oraz tkanki podskórnej. Zawarty w wypełniaczach kwas jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organizmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Innowacyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek kwasu hialuronowego lub specjalnego kompleksu polirewitalizującego. Olimedica przy zabiegach mezoterapii wykorzystuje preparat CytoCare francuskiego Laboratorium RevitaCare, czyli specjalnie zbilansowany, intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl. Wyjątkowa skuteczność tkwi w jego składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki temu biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Preparat StretchCare to idealne rozwiązanie dla wszystkich, których skóra straciła jędrność. StretchCare został stworzony na bazie kwasu hialuronowego ale prócz niego w jego składzie znajduje się witamina B5, odżywcze pierwiastki oraz komplet antyoksydantów DMAE (dimetyloaminoetanol), które wywołują efekt liftingu i naprężenia.

 Nasz adres
Olimedica Centrum Medyczne
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. od 9.00 do 17.00
wt. - pt. od 9.00 do 19.00
sob. od 9.00 do 12.00
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram
Copyrights © 2015-2019 Olimedica Centrum Medyczne. All rights reserved