Harmonijne kształty i odpowiednie proporcje ciała to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Jednak zgrabna i piękna sylwetka nie zawsze jest darem natury. Komórki tłuszczowe, których tak ciężko się pozbyć, zazwyczaj gromadzą się w miejscach opornych na działanie diety czy też różnego rodzaju ćwiczeń. W takich przypadkach przychodzi z pomocą nowoczesna medycyna estetyczna, która oferuje szereg różnych nieinwazyjnych zabiegów modelujących ciało. Dzięki nim można łatwo zniszczyć komórki tłuszczowe znajdujące się w warstwie podskórnej, czyli niezbyt głęboko. Zabiegi te pozwalają rozpuścić ich powłokę po wstrzyknięciu pod skórę odpowiedniej substancji chemicznej, rozbić za pomocą fal ultradźwiękowych lub światłem lasera.

Zabiegi te nie są sposobem na odchudzanie i nie służą wyłącznie pozbyciu się zbędnych kilogramów – dzięki nim można przede wszystkim wymodelować ciało i nadać mu pożądane kształty oraz poprawić napięcie skóry. Modelowanie sylwetki polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała i podkreśleniu jego atutów.

 

Dla kogo

Osoby, którym zależy na wymodelowaniu ciała poprzez redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, mogą skorzystać z zabiegów takich, jak : …

 

Polecane zabiegi

 
 Nasz adres
Olimedica Centrum Medyczne
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. od 9.00 do 17.00
wt. - pt. od 9.00 do 19.00
sob. od 9.00 do 12.00
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram
Copyrights © 2015-2019 Olimedica Centrum Medyczne. All rights reserved