Liposukcja podbródka

 

 

LIPOSUKCJA PODBRÓDKA

Liposukcja podbródka jest to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej, chirurgicznej metody odsysania tkanki tłuszczowej. Drugi podbródek dodaje lat i dla wielu osób stanowi powód do zmartwień, stając się przyczyną ich dyskomfortu i kompleksów. To problem, który dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nowy sposób na „ drugi podbródek” to liposukcja podbródka wykonana kaniulą, połączona z liftingiem twarzy, wykorzystującym innowacyjne nici Aptos.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

Liposukcja podbródka skierowana jest do osób, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej w tej okolicy. Drugi podbródek pojawia się nie tylko u osób w średnim lub starszym wieku. Nadwaga i brak ruchu sprzyjają tworzeniu się pod brodą poduszeczki tłuszczu. Nieprawidłowa postawa ciała – garbienie się, wciskanie głowy w ramiona – powodują utratę sprężystości mięśni szyi  i rozrost komórek tłuszczowych. Również spanie na kilku poduszkach i opieranie głowy na klatce piersiowej przyczyniają się do powstawania podbródka. Obwisły podbródek bywa dziedziczny, dlatego też nawet szczupłe osoby mogą mieć z nim problem.

 

KOMU POLECANY JEST ZABIEG LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

W przypadku osób, które mają genetyczne skłonności do drugiego podbródka, skuteczną metodą walki z nim jest zabieg medycyny estetycznej liposukcji połączony z liftingiem twarzy  z zastosowaniem nici Aptos. Także osoby z nadwagą, które nie chorują na cukrzycę, choroby nerek lub wątroby, nie dokuczają im choroby autoimmunologiczne czy też przewlekłe choroby zakaźne, mogą poddać się temu zabiegowi.

 

RODZAJ ZNIECZULENIA PRZY ZABIEGU LIPOSUKCJI

Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest bolesny. Pacjent może od razu po zabiegu udać się do domu i wrócić do codziennych czynności.

 

PRZEBIEG ZABIEGU LIPOSUKCJI

Zabieg liposukcji polega na wprowadzeniu kaniuli pod skórę i odessaniu zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic podbródka. Dzięki liposukcji poprawia się owal twarzy, jest lepiej wymodelowany. W celu uzyskania pełnego efektu, po zabiegu liposukcji stosuje się wchłanialne nici Aptos, które tworzą rusztowanie dla skóry.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

Zabieg liposukcji w okolicy twarzy trwa około godziny.

 

EFEKTY ZABIEGU LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

Brak  nadmiaru  tkanki tłuszczowej z okolicy  podbródka , wymodelowana twarz,  brak „ drugiego podbródka.

 

SKUTKI UBOCZNE ZABIEGU LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

Przez tydzień  może występować niewielki obrzęk i miejscowe zasinienie.  Pacjent może może odczuwać niewielką bolesność okolicy poddanej zabiegowi przez kilka dni po zabiegu.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO LIPOSUKCJI PODBRÓDKA

  • zaburzenia krzepnięcia krwi;
  • cukrzyca;
  • choroby serca;
  • ciąża i laktacja.

LEKARZ WYKONUJĄCY ZABIEG

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej,  chirurg głowy i szyi doktor Aleksander Żmudziński,  lekarz z 25 letnim doświadczeniem zabiegowym.


REJESTRACJA

  • tel. +48 793 138 757
  • tel. +48 91 307 80 29
Rejestracja telefoniczna w godzinach:
od poniedziałku do piątku między 9 a 18
w soboty między 9 a 14

E -mail: info@olimedica.pl


CENNIK

 

CENNIK
SYSTEM RATALNY

 

 

 

 

 

Kontynując, zgadzasz się na używanie plików typu cookies Więcej informacji

Witryna olimedica.pl wykorzystuje pliku typu "cookies" w celu zapewnienia poprawnego wyświetlania strony dla wszystkich urządzeń, poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Zamknij

Nasz adres
Centrum Medyczne Olimedica
ul. Narutowicza 13E
70-240 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 18
sob. od 9 do 14
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram