Liposukcja tzw. chomików jest to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej, chirurgicznej metody odsysania tkanki tłuszczowej. „Chomiki” dodają lat i dla wielu osób stanowią powód do zmartwień, stając się przyczyną ich dyskomfortu i kompleksów. To problem, który dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nowy sposób na tzw. chimiki to liposukcja  wykonana kaniulą, połączona z liftingiem twarzy, wykorzystującym innowacyjne nici Aptos.


 
 
 

 Wskazania do zabiegu liposukcji tzw. chomików

Liposukcja chomików skierowana jest do osób, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej na linii żuchwy.   Chomiki pojawiają się nie tylko u osób w średnim lub starszym wieku. Tworzenie się ich ma najczęściej związek z upływem czasu – skóra wiotczeje i podlega działaniom grawitacji, zaczyna powoli opadać.


 
 
 

Komu polecany jest zabieg liposukcji?

W przypadku osób, które mają nadmierną ilość tkanki tłuszczowej na linii żuchwy, skuteczną metodą walki z nią jest zabieg medycyny estetycznej liposukcji połączony z liftingiem twarzy  z zastosowaniem nici Aptos. Także osoby z nadwagą, które nie chorują na cukrzycę, choroby nerek lub wątroby, nie dokuczają im choroby autoimmunologiczne czy też przewlekłe choroby zakaźne, mogą poddać się temu zabiegowi.


 
 
 

Rodzaj znieczulenia przy liposukcji

Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest bolesny. Pacjent może od razu po zabiegu udać się do domu i wrócić do codziennych czynności.


 
 
 

Przebieg zabiegu liposukcji

Zabieg liposukcji polega na wprowadzeniu kaniuli pod skórę i odessaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki liposukcji poprawia się owal twarzy, jest lepiej wymodelowany. W celu uzyskania pełnego efektu, po zabiegu liposukcji stosuje się wchłanialne nici Aptos, które tworzą rusztowanie dla skóry.


 
 
 

Czas trwania zabiegu liposukcji

Zabieg liposukcji w okolicy twarzy trwa około godziny.


 
 
 

Efekty zabiegu liposukcji chomików

Brak  chomików,  wymodelowana twarz.

 

Skutki uboczne zabiegu liposukcji chomików

Przez tydzień  może występować niewielki obrzęk i miejscowe zasinienie.  Pacjent może może odczuwać niewielką bolesność okolicy poddanej zabiegowi przez kilka dni po zabiegu.

 

Przeciwwskania do zabiegu liposukcji

  • zaburzenia krzepnięcia krwi;
  • cukrzyca;
  • choroby serca;
  • ciąża i laktacja.


 
 
 

Lekarz wykonujący zabieg

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej,  chirurg głowy i szyi doktor Aleksander Żmudziński,  lekarz z 25 letnim doświadczeniem zabiegowym.


 
 


Rejestracja

  • tel. +48 793 138 757
  • tel. +48 91 307 80 29
Rejestracja telefoniczna w godzinach:
od poniedziałku do piątku między 9 a 17
w soboty między 9 a 14

e -mail: iinfo@olimedica.pl

 
 
 

Cennik

CENNIK
SYSTEM RATALNY

 

 

 

 

 

Kontynując, zgadzasz się na używanie plików typu cookies Więcej informacji

Witryna olimedica.pl wykorzystuje pliku typu "cookies" w celu zapewnienia poprawnego wyświetlania strony dla wszystkich urządzeń, poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Zamknij


Nasz adres
Centrum Medyczne Olimedica
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 18
sob. od 9 do 14
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram