Witamy serdecznie,

Olimedica to miejsce spełniające najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, chirurgii głowy i szyi, ortopedii, rehabilitacji, medycyny estetycznej, trychologii, kosmetologii, dietetyki, psychologii i neuroterapii. W naszym Centrum zajmujemy się leczeniem dorosłych i dzieci. Posiadamy ponad 30- letnie doświadczenie kliniczne.

Nasze Centrum jest jednym z najbardziej doświadczonym ośrodkiem w Polsce w zakresie diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów sennych. Jako jedyni w Szczecinie zajmujemy się kompleksowo diagnostyką i leczeniem chrapania wykorzystując najnowsze małoinwazyjne, ambulatoryjne metody leczenia – metodę radiochirurgii Celon, kriochirurgii, snoreplastykę. 

Wierzymy, że zdrowie i piękno idą ze sobą w parze i mają duży wpływ na nasze życie. Misją Olimedica jest zapewnienie naszym pacjentom, klientom najwyższej jakości diagnostyki, leczenia i opieki medycznej z zakresu laryngologii, diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów sennych, medycyny i chirurgii  estetycznej, trychologii, implantacji włosów, psychologii, neuroterapii przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa.

 

Nasze cele, które osiągamy, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie to: 

  • precyzyjna, szybka i odpowiednio wczesna diagnostyka;
  • innowacyjne i małoinwazyjne   metody leczenia;
  • maksymalne skracanie czasu terapii i rekonwalescencji;
  • bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, klientów.

Bazujemy na najnowszych osiągnięciach współczesnej medycyny i naszym wieloletnim doświadczeniu. Na każdym kroku dbamy o komfort i zadowolenie pacjentów, wierząc, że pod okiem naszych profesjonalistów mogą dłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i pięknym, zadbanym wyglądem.

 W naszej placówce wykorzystujemy wiedzę  zdobytą na szkoleniach, sympozjach, konferencjach, warsztatach  stosując najnowsze osiągnięcia w naszych specjalizacjach. Nasza praca jest naszą wielką pasją , dzięki czemu możemy służyć pomocą naszym pacjentom, klientom na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z zespołem lekarskim o bardzo wysokich kompetencjach. Zadbaliśmy o  najlepszej klasy sprzęt zabiegowy i endoskopowy renomowanych firm. To  pozwala nam wykonywać zaawansowaną diagnostykę jak również przeprowadzać pełnoprofilowe leczenie operacyjne.

 

Dotychczasowym pacjentom dziękujemy za zaufanie i uznanie dla naszych działań.

Serdecznie zapraszamy,

Izabela i Aleksander Żmudzińscy

 

 

 Nasz adres
Olimedica Centrum Medyczne
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. od 9.00 do 17.00
wt. - pt. od 9.00 do 19.00
sob. od 9.00 do 12.00
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram
Copyrights © 2015-2019 Olimedica Centrum Medyczne. All rights reserved