Aleksander Żmudziński

Aleksander Żmudziński laryngolog, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończył w 1988 roku. Specjalizację z zakresu otolaryngologii realizował w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku (I stopień) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, w którym pracował na stanowisku starszego asystenta (II stopień). Obecnie współpracuje z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie.  Posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne. Jego zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych, m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także medycyny estetycznej.

Preferuje stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w klinice do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zakres leczenia operacyjnego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. W Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów stosuje najnowsze małoinwazyjne, wysoce efektywne metody leczenia min. metodę Celon, laserowe leczenie chrapania oraz snoreplastykę. Ponadto stosuje  endoskopowe techniki w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS). Zajmuje się również leczeniem operacyjnym nowotworów (m.in. ślinianek przyusznych) i wad wrodzonych (np. torbiele szyjne) w warunkach szpitalnych.

W ostatnich latach  pasją doktora  jest medycyna estetyczna. Zabiegi jakie przeprowadza w naszym Centrum  mają na celu profilaktykę starzenia się skóry i leczenie np. wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuje w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy warg. Przeprowadza procedury wykorzystujące osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, które wykazuje wyjątkowe własności stymulujące skórę do regeneracji i działanie liftingujące. W swojej praktyce wykorzystuje również nici liftingujące PDO i Aptos.  Osobom borykającym się z lokalnymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej poleca liposukcję oraz – nieco mniej ingerencyjną – lipolizę iniekcyjną. Doktor zajmuje się również leczeniem łysienia wykonując zabiegi 

 


 

Opinie o doktorze Aleksandrze Żmudzińskim

 

doktor Aleksander Żmudziński

Warto. Doktor Żmudziński to wyjątkowy lekarz, człowiek z niezwykłym wyczuciem i podejściem do pacjenta. Profesjonalizm w każdym calu. Wykonywałem zabieg leczenia bruksizmu toksyną botulinową – przed zabiegiem doktor wszystko wytłumaczył i dokładnie opisał na czym polegał zabieg, w trakcie dbał o moje samopoczucie nieustannie upewniając się czy wszystko w porządku. Gorąco polecam!

Jakub

konsultacja doktor Aleksander

Wszystko najlepiej! Nie mówię już o cudownym doktorze Żmudzińskim, który jest niezwykle profesjonalny ale także o tym, że miejsce wygląda jak moje najlepsze wyobrażenie o elegancji. Dyskrecja i delikatność na każdym kroku. Czułam się jak prawdziwy Vip, a przyszłam tylko na zabieg powiekszania ust. Magia. Efekt? Dokładnie taki jak chciałam.

Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając

Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając do takiego lekarza. Rzetelny, konkretny, mający rozległą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji – co skutkuje postawieniem trafnej diagnozy i ukierunkowaniem dalszego leczenia.Człowiek bardzo elokwentny o wysokim stopniu empatii. Szczerze polecam wizytę! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Żmudzińskiego

Agnieszka Wrzeszcz

wizyta

Polecam serdecznie pana doktora, wszystko cierpliwie tłumaczy, czuć, że pacjent jest dla niego ważny dobrał odpowiednie leczenie, dzięki czemu skończyły się moje kłopoty z zatokami. Polecam każdemu

Monika Nowaczyk

 

Więcej opinii

 


  Umów się na wizytę


 Nasz adres
Olimedica Centrum Medyczne
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 19
sob. od 8 do 12
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram
Copyrights © 2015-2019 Olimedica Centrum Medyczne. All rights reserved