NightLaseTM –  szybka, nieinwazyjna metoda leczenia chrapania

Chrapanie podczas snu to zjawisko nie tylko kłopotliwe, irytujące, ale również groźne dla zdrowia a nawet i życia z uwagi na możliwość wystąpienia następstw bezdechów sennych. Leczenie chrapania jest-na szczęście- obecnie proste i niekłopotliwe – wystarczy poddać się zaledwie 20-minutowemu zabiegowi NightLaseTM, aby uporać się z problemem chrapania.

NightLaseTM to nieinwazyjna, bezbolesna i komfortowa metoda leczenia chrapania, w której wykorzystuje się nowoczesny i bezpieczny laser erbowo-yagowy (ER:YAG) Fotona. Po zabiegu wyraźnie poprawia się jakość snu Pacjenta i – pośrednio – jakość jego życia, ponieważ chrapanie staje się mniej uciążliwe i zmniejsza się częstość występowania bezdechów. Poprawia się też komfort snu bliskich Pacjenta, którzy dzielą z nim sypialnię.

Zabieg NightLaseTM polega na naświetlaniu wiązką laserową tkanek gardła gł. Podniebienia miękkiego, których wiotkość jest  przyczyną irytujących odgłosów wydawanych podczas snu. Światło lasera nagrzewa tkanki. Skutkiem tego jest miejscowy rozplem  kolagenu, co powoduje usztywnienie wiotkich tkanek.

Już jednorazowa procedura NightLaseTM przynosi korzystne zmiany, ale aby osiągnąć rezultaty optymalne, zaleca się wykonanie 3 pełnych zabiegów w czasie 6 tygodni.

  
 
 

Lekarz wykonujący zabieg

Zabieg wykonuje lek. med. Aleksander Żmudziński, specjalista laryngolog – chirurg głowy i szyi, lekarz z 25 letnim doświadczeniem zabiegowym.


 
 
 

Rejestracja

  • tel. +48 793 138 757
  • tel. +48 91 835 43 79

Rejestracja telefoniczna w godzinach:
od poniedziałku do piątku między 9 a 18
w soboty między 9 a 14

https://olimedica.pl/kontakt/


 
 
 

Cennik

LECZENIE CHRAPANIA
SYSTEM RATALNY
 

 

 

Kontynując, zgadzasz się na używanie plików typu cookies Więcej informacji

Witryna olimedica.pl wykorzystuje pliku typu "cookies" w celu zapewnienia poprawnego wyświetlania strony dla wszystkich urządzeń, poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Zamknij


Nasz adres
Centrum Medyczne Olimedica
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 18
sob. od 9 do 14
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram