fbpx

Kroplówki witaminowe dla kobiet- nowy sposób na zdrowie i urodę

 

 

Kroplówki witaminowe to zupełnie nowy sposób suplementacji i odbudowy organizmu. Ten nowy sposób regeneracji to świetne rozwiązanie dla żyjących w biegu kobiet, zapracowanych mam- businesswomen, które chcą czuć się perfekcyjnie i nie mogą sobie pozwolić na chorobę czy chwilę zmęczenia, ponieważ po prostu nie mają na to czasu. Sposobem na poprawienie ogólnego samopoczucia, zatrzymanie dobrej formy i zdrowia oraz wsparcie swojego organizmu są właśnie terapie witaminowe.

Witaminy to substancje, które są niezbędne dla zachowania zdrowia oraz prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Niedobór witamin charakteryzuje się konkretnymi objawami. W momencie, kiedy ich zabraknie, nasze ciało wysyła charakterystyczne sygnały ostrzegawcze, których absolutnie nie należy lekceważyć. Długotrwały niedobór witamin może doprowadzić do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu człowieka.
Kroplówki witaminowe poprawiają ogólne samopoczucie i sprawiają, że czujemy się świetnie, dostarczają również organizmowi wysoką dawkę dobrych witamin, które nie zależą od zdolności ciała do ich wchłaniania. Korzyści z kroplówek można czasem zauważyć natychmiast, ponieważ składniki odżywcze przechodzą bezpośrednio do krwioobiegu.

Jakie zestawy witamin podawane dożylnie będą najbardziej odpowiadały współczesnej kobiecie?

 

Kroplówka witaminowa – SKÓRA

Marzenie o pięknej skórze spędza sen z powiek wielu kobiet. Zadaniem tej kroplówki witaminowej jest dostarczenie do organizmu kompleksu witaminy C oraz minerałów, które są niezbędne do zatrzymania procesów starzenia, przeciwdziałania wolnym rodnikom oraz regeneracji skóry. Dzięki tej kroplówce skóra stanie się bardziej napięta, elastyczna i odzyska zdrowy wygląd dzięki odpowiedniemu nawodnieniu, regeneracji kolagenu i stymulacji produkcji elastyny.
Kroplówka witaminowa SKÓRA polecana jest paniom, które zaobserwowały wieczorne przesuszenie skóry lub mają problem z powracającymi niedoskonałościami skóry.

 

Kroplówka witaminowa – ODCHUDZANIE

Starasz się regularnie ćwiczyć, stosujesz różne diety a Twoja waga i tak ani drgnie? Twój problem może pomóc rozwiązać kroplówka wspomagająca odchudzanie. Ta terapia witaminowa to skuteczny sposób na wsparcie odchudzania. Wspomoże metabolizm, pobudzi i zaktywizuje naturalne procesy transportu i rozkładu tłuszczów w organizmie oraz ułatwi usuwanie z niego toksyn. Dodatkowo kroplówka odchudzanie to doskonały zastrzyk energii, która jest niezbędna do większego wysiłku fizycznego.
Potoczne stwierdzenie, że ktoś „tyje z powietrza”, nie do końca jest mitem. Jeśli organizm nie otrzyma w odpowiedniej ilości składników odżywczych, przejdzie w tzw. tryb awaryjny a z obawy, że nie dostanie kolejnego posiłku, zaczyna gromadzić tłuszcz. Tego rodzaju sytuacje nie wydarzą się, jeśli dostarczysz swojemu ciału wszystko tego, czego potrzebuje. Kroplówka odchudzanie zapewni Ci odpowiednią porcję cennych składników odżywczych. Witaminy zawarte w kroplówce odchudzanie sprawią, że szybko poczujesz się świetnie w swoim ciele.
Kroplówka ODCHUDZANIE to świetne rozwiązanie do Pań, które są w trakcie długotwałej/krótkotwałej diety odchudzającej lub dla pań, które zakończyły dietę odchudzającą.

 

Kroplówka witaminowa – DETOKS

W jaki sposób przeprowadzić skuteczny detoks, kiedy nasz organizm codziennie narażamy na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych? Rozwiązaniem, które skutecznie rozwiąże ten problem jest kroplówka oczyszczająca. Ta terapia witaminowa to doskonała pomoc dla Twojego ciała w pozbyciu się toksyn oraz metali ciężkich. Kroplówka detoks to przede wszystkim duża dawka witamin z grupy B, które są zródłem koenzymów reakcji biochemicznych, pomagających pozbyć się szkodliwych substancji z organizmu.
Kroplówka detoks oczyszcza, poprawia samopoczucie oraz działa odświeżająco. Wspiera także regenerację wątroby i poprawia jej funkcjonowanie. Dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy B, kroplówka detoks wpływa na poprawę naszej koncentracji oraz wspiera organizm w trakcie intensywnego wysiłku psychicznego. Kroplówka detoks to doskonała kuracja po długotrwałym przyjmowaniu leków oraz innych środków.
Kroplówka DETOKS to sposób dla kobiet, które, zaobserwowały u siebie objawy zaburzenia równowagi kwasowo – zasadowej: cienie pod oczami, bóle, zawroty głowy, tycie, niestrawność, utrudniony proces odchudzania (pomimo diety), częste przeziębienia, uderzenia krwi do głowy i osłabienie fizyczne

 

Kroplówka URODA

Cera pełna niedoskonałości, matowe włosy, łamliwe paznokcie, częste obrzęki i całkowity brak energii na wszystko- codzienne życie pod presją czasu, wiele obowiązków (praca, dom) oraz zbyt mało chwil na wypoczynek i regenerację to podstawowe czynniki przyspieszające procesy starzenia. Specjalna formuła tej kroplówki oraz odpowiednio dobrany skład witamin, minerałów i jonów, zbilansowanych do potrzeb i masy ciała, przywróci skórze blask młodości. Dzięki tej kroplówce skóra, włosy i paznokcie zyskają znacznie zdrowszy wygląda Ty odzyskasz dawną energię.
Kroplówka witaminowa URODA to polecana terapia dla Pań, które chcą pozbyć się celulitu i zredukować zastoje limfatyczne, ujędrnić ciało, wygładzić zmarszczki oraz wzmocnić włosy i paznokcie.

Przed skorzystaniem z terapii witaminowej należy skonsultować się lekarzem, które rozwieje wątpliwości co do ewentualnych przeciwwskazań oraz działań niepożądanych.

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt