fbpx

kroplówka stres

 

Kroplówka stres

Żyjesz ciągle w biegu, a każdy dzień naraża Cię na ogromne przemęczenie i stres? W takim razie kroplówka stres to coś właśnie dla Ciebie. Ta terapia witaminowa przeznaczona jest dla każdego, kto czuje spowolnienie psychiczne i fizyczne. Jeśli czujesz się emocjonalnie wyczerpany i odczuwasz wzmożone napięcie to wybierz właśnie tę kroplówkę. Dzięki witaminom zwartym w jej składzie odzyskasz energię oraz zmniejszysz swój poziom stresu. Kroplówka stres poprawi koncentrację i twoją pamięć. Witaminy, które pomogą zwalczyć stres i przemęczenie to m.in. kompleks witamin z grupy B. W kroplówce stres nie mogło zabraknąć także magnezu, sodu oraz potasu.

 

Dla kogo polecana jest kroplówka stres?

Kroplówka stres to oferta:

  • dla osób, które żyją w długotrwałym stresie
  • dla osób, które prowadzą bardzo intensywny tryb życia
  • dla osób, które odczuwają bóle mięśni na skutek stresu
  • dla osób, które odczuwają objawy obniżonego nastroju


 

Kroplówka stres na czym to polega?

Ta terapia witaminowa dzięki swoim składnikom ma na celu poprawę samopoczucia, nastroju, odzyskanie pełni sił witalnych, relaksację oraz regenerację mięśni, uspokojenie wewnętrzne i uspokojenie.

 

Oczekiwane efekty

  • zaraz po iniekcji – zdecydowanie lepsze samopoczucie, poprawa nastroju obserwowana stopniowo w kolejnych dniach
  • natychmiastowy efekt odprężenia odczuwalny podczas przyjmowania kroplówki
  • do uzyskania trwałych i zadowalających efektów zaleca się kurację kilku wlewów z częstotliwością 1-2 wlewy na tydzień lub według wskazań lekarza

 

Istnieje możliwość dodania dodatkowych składników np. większej dawki witamin lub zwiększenia dawki po indywidualnej analizie wyników badań pacjenta, w zależności od jego potrzeb.

 

Skład

Witamina C
Kwas askorbinowy bierze udział w metabolizmie tłuszczów, cholesterolu i kwasów żółciowych. Jest niezbędny do syntezy kolagenu, hormonów, hemoglobiny, zapewnia prawidłowe gojenie ran, zwiększa przyswajalność żelaza.
B- complex
Kompleks witamin z grupy B odpowiada przede wszystkim za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, łagodzenie napięcia, poprawę sprawności intelektualnej i nastroju.
Magnez
Magnez wpływa na stabilność działania układu nerwowego. Odpowiada za regulowanie pracy tarczycy. Magnez dodaje także energii i przeciwdziała niedotlenieniu i niedokrwieniu serca.

 


 

Najczęściej zadawane pytania

Kroplówki witaminowe FAQ

 

 


Zobacz również

Kroplówka większa wydolność

Kroplówka odporność

 


 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt