fbpx

kroplówka energia

 

Kroplówka energia

Marzysz o tym, by tryskać energią oraz czuć się po prostu świetnie? Musisz więc zapamiętać to, że długotrwałych efektów nie zapewni Ci ani filiżanka kawy ani tradycyjny napój energetyczny. Powinieneś postawić na źródło energii, którym jest kroplówka witaminowa energia. Ta optymalnie zaprojektowana dawka tauryny aminokwasów białkowych pomoże Ci podczas wysiłku fizycznego, poprawi Twoje nastawienie, znacząco przyspieszy szybkość twojej reakcji, oraz pozytywnie wpłynie na twoją sprawność umysłową. Działanie kroplówki witaminowej energia poczujesz praktycznie od razu po zakończeniu infuzji. Ponadto, w odróżnieniu od dostępnych na rynku napojów energetycznych, kroplówka energia ma działanie długotrwałe, odczuwalne nawet przez kilka następnych dni.

 

Dla kogo polecana jest kroplówka energia?

Kroplówka energia to oferta:

  • dla osób, które mają uczucie ciągłego przemęczenia, 
  • dla osób, które mają problemy z pamięcią i koncentracją
  • dla osób, które zmagają się z intensywnym wysiłkiem fizycznym jak i psychicznym.
  • dla osób, które odczuwają chroniczną senność w ciągu dnia


 

Kroplówka energia na czym to polega?

Dzięki tej kroplówce witaminowej bardzo szybko odzyskasz utraconą energię, polepszysz swoje samopoczucie, sprawność umysłowa oraz poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty jak po długim urlopie.

 

Oczekiwane efekty

  • zaraz po iniekcji – dużo lepsze samopoczucie oraz poprawa nastroju
  • naładowanie akumulatorów energetycznych
  • umożliwienie maksymalnego wykorzystania swoich mięśni
  • do uzyskania trwałych i zadowalających efektów zaleca się kurację kilku wlewów z częstotliwością 1-2 wlewy na tydzień lub według wskazań lekarza.

 

Istnieje możliwość dodania dodatkowych składników np. większej dawki witamin lub zwiększenia dawki po indywidualnej analizie wyników badań pacjenta, w zależności od jego potrzeb.

 

Skład

Tauryna
To aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu.
Walina
Walina wraz z izoleucyną i leucyną, wspomaga mięśnie w ich rozbudowie oraz zabezpiecza je przed rozpadem powstałym w wyniku treningu, snu, czy też ciężkiej pracy fizycznej. 
Izoleucyna
Pełni istotną funkcję energetyczną- zabezpiecza mięśnie przed ich rozpadem.
Arginina
Bierze udział w syntezie hormonu wzrostu. Zwiększa wydajność psychofizyczną. Dzięki niej poszerzają się naczynia krwionośne, co skutkuje lepszym dotlenieniem mózgu oraz mięśni w trakcie wysiłku.
Prolina
Stanowi ważny element białek tkanki łącznej, zwłaszcza kolagenu – jest niezbędna do prawidłowej pracy stawów i ścięgien.
Glicyna
Glicyna bierze udział w biosyntezie glukozy i kreatyny, dlatego ma bardzo duże znaczenie dla osób, wykonujących intensywne treningi
Fenyloalanina
Podstawowy budulec większości białek w ludzkim organizmie. Naturalny składnik zmniejszający uczucie głodu.
Solcoseryl
Odpowiada za zwiększanie stopnia wykorzystania tlenu oraz  transportu glukozy w niedotlenionych i pozbawionych rezerw metabolicznych komórkach i tkankach. Ponadto usprawnia procesy naprawcze i regeneracyjne.

 

Najczęściej zadawane pytania

Kroplówki witaminowe FAQ

 


 

Zobacz również

Kroplówka witamina C

Kroplówka koncentracja

 


 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt