fbpx

Nos, centralna część twarzy, często bywa źródłem wielu kompleksów. Jego kształt i wielkość mają wpływ na to, jak jest postrzegana ludzka twarz. Mimo że jest ona inna u każdego człowieka, składają się na nią te same elementy – włosy, brwi, oczy, usta, policzki, broda oraz szyja. Jednak to nos odgrywa kluczową rolę i dlatego powinien harmonijnie współgrać z całą twarzą. W miarę upływu czasu czubek nosa zaczyna opadać, przez co twarz wygląda na zasmuconą. Zaburzone proporcje twarzy z powodu wrodzonych defektów, urazów, chorób lub wieku stają się przyczyną dyskomfortu psychicznego i braku samoakceptacji.

Jeśli leczenie operacyjne nie jest wymagane, pożądane efekty może przynieść korekta nosa  z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia.

 

Dla kogo

Zabiegi medycyny estetycznej dają znakomite rezultaty w przypadku niewielkich defektów estetycznych, przywracając proporcje nosa względem twarzy w ciągu kilkunastu minut. Korekta nosa polecana jest osobom, które chcą optycznie zwęzić nos, poprawić jego kształt czy też wyprostować grzbiet nosa. Z zabiegu mogą skorzystać również te osoby, dla którym problemem są nierówności na nosie lub mały garb.

 

Polecane zabiegi

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt