Nos, centralna część twarzy, często bywa źródłem wielu kompleksów. Jego kształt i wielkość mają wpływ na to, jak jest postrzegana ludzka twarz. Mimo że jest ona inna u każdego człowieka, składają się na nią te same elementy – włosy, brwi, oczy, usta, policzki, broda oraz szyja. Jednak to nos odgrywa kluczową rolę i dlatego powinien harmonijnie współgrać z całą twarzą. W miarę upływu czasu czubek nosa zaczyna opadać, przez co twarz wygląda na zasmuconą. Zaburzone proporcje twarzy z powodu wrodzonych defektów, urazów, chorób lub wieku stają się przyczyną dyskomfortu psychicznego i braku samoakceptacji.

Jeśli leczenie operacyjne nie jest wymagane, pożądane efekty może przynieść korekta nosa  z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia.

 

Dla kogo

Zabiegi medycyny estetycznej dają znakomite rezultaty w przypadku niewielkich defektów estetycznych, przywracając proporcje nosa względem twarzy w ciągu kilkunastu minut. Korekta nosa polecana jest osobom, które chcą optycznie zwęzić nos, poprawić jego kształt czy też wyprostować grzbiet nosa. Z zabiegu mogą skorzystać również te osoby, dla którym problemem są nierówności na nosie lub mały garb.

 

Polecane zabiegi

 

 

 

 

 

 

Kontynując, zgadzasz się na używanie plików typu cookies Więcej informacji

Witryna olimedica.pl wykorzystuje pliku typu "cookies" w celu zapewnienia poprawnego wyświetlania strony dla wszystkich urządzeń, poprawnej realizacji dostarczanych informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Zamknij


Nasz adres
Centrum Medyczne Olimedica
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. - pt. od 9 do 18
sob. od 9 do 14
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram