W Centrum Medycznym Olimedica dążymy do równomiernego zaspakajania potrzeb wszystkich zainteresowanych stron, z którymi współpracujemy – przez Pracowników, dostawców, Klientów, jak również po otoczenie społeczne i środowisko naturalne. Działania Centrum Medycznego Olimedica w ramach CSR staramy się prowadzić tak aby z jednej strony odzwierciedlały wymiar etyczny naszych postaw i zdrowe zasady zarządzania naszym Centrum, a z drugiej – wspierały realizację naszych celów strategicznych.

Szczególnie ważne jest dla nas dzielenie się wiedzą – co przyjęliśmy za generalny wyznacznik kierunku podejmowanych przez nas aktywności w obszarze CSR. I w ten właśnie sposób staramy się budować naszą strategię zaangażowania społecznego.

Mając na uwadze konieczność dostępu do wiedzy z zakresu profilaktyki oraz popularyzację wiedzy z zakresu medycyny- cyklicznie przygotowujemy:

  • Filmy edukacyjne – w których pacjent informowany jest o działaniu profilaktycznym, jeszcze przed podjęciem diagnozy i leczenia, a także z proponowanymi sposobami powrotu do zdrowia, po zakończonej usłudze medycznej. Filmy mają na celu uświadomienie odbiorcy, co może być powodem dolegliwości, co robić, aby nie powstały, a jeśli już się pojawią jak je prawidłowo leczyć.

 

  • Ulotki dla pacjentów – dotyczące konkretnego schorzenia, wzywające do zbadania się/leczenia.

 

  •  Bezpłatne magazyny o zdrowiu i urodzie ,,Zdrowie i ja”, w których dzielimy się profesjonalnymi poradami i nowościami medycznymi.

Olimedica Bezpłatny Magazyn Bezpłatny magazyn Olimedica Centrum Medyczne

 

  • Organizujemy Dni Otwarte, w trakcie których pacjenci mają okazję skorzystać z bezpłatnych badań i porad ze specjalistami. 

 

  • Odwiedzamy przedszkola– w trakcie spotkań z dziećmi przekazujemy w przystępny sposób wiedzę medyczną oraz oswajamy dzieci z wizytą u lekarza.

 

  • Uczestniczymy w targach, w trakcie, których udzielamy bezpłatnych konsultacji medycznych

 

  •  Dbamy o środowisko, w naszych wszystkich e-mailach wychodzących z poczty pracowników prosimy wyraźną i czytelną informacją, aby nie drukować wiadomości jeżeli nie jest to wymagane.

 

 Nasz adres
Olimedica Centrum Medyczne
CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10
70-250 Szczecin
Rejestracja
pon. od 10 do 18
wt. - pt. od 10 do 19
sob. od 9 do 12
+48 91 307 80 29
+48 793 138 757
info@olimedica.pl

Znajdź nas
facebook   google plus   You Tube   twitter   instagram
Copyrights © 2015-2019 Olimedica Centrum Medyczne. All rights reserved