fbpx

W Centrum Medycznym Olimedica dążymy do równomiernego zaspakajania potrzeb wszystkich zainteresowanych stron, z którymi współpracujemy – przez Pracowników, dostawców, Klientów, jak również po otoczenie społeczne i środowisko naturalne. Działania Centrum Medycznego Olimedica w ramach CSR staramy się prowadzić tak aby z jednej strony odzwierciedlały wymiar etyczny naszych postaw i zdrowe zasady zarządzania naszym Centrum, a z drugiej – wspierały realizację naszych celów strategicznych.

Szczególnie ważne jest dla nas dzielenie się wiedzą – co przyjęliśmy za generalny wyznacznik kierunku podejmowanych przez nas aktywności w obszarze CSR. I w ten właśnie sposób staramy się budować naszą strategię zaangażowania społecznego.

Mając na uwadze konieczność dostępu do wiedzy z zakresu profilaktyki oraz popularyzację wiedzy z zakresu medycyny- cyklicznie przygotowujemy:

  • Filmy edukacyjne – w których pacjent informowany jest o działaniu profilaktycznym, jeszcze przed podjęciem diagnozy i leczenia, a także z proponowanymi sposobami powrotu do zdrowia, po zakończonej usłudze medycznej. Filmy mają na celu uświadomienie odbiorcy, co może być powodem dolegliwości, co robić, aby nie powstały, a jeśli już się pojawią jak je prawidłowo leczyć.
  • Ulotki dla pacjentów – dotyczące konkretnego schorzenia, wzywające do zbadania się/leczenia.
  •  Bezpłatne magazyny o zdrowiu i urodzie ,,Zdrowie i ja”, w których dzielimy się profesjonalnymi poradami i nowościami medycznymi.

Olimedica Bezpłatny MagazynBezpłatny magazyn Olimedica Centrum Medyczne

  • Organizujemy Dni Otwarte, w trakcie których pacjenci mają okazję skorzystać z bezpłatnych badań i porad ze specjalistami.
  • Odwiedzamy przedszkola– w trakcie spotkań z dziećmi przekazujemy w przystępny sposób wiedzę medyczną oraz oswajamy dzieci z wizytą u lekarza.

  • Uczestniczymy w targach, w trakcie, których udzielamy bezpłatnych konsultacji medycznych

  • Dbamy o środowisko, w naszych wszystkich e-mailach wychodzących z poczty pracowników prosimy wyraźną i czytelną informacją, aby nie drukować wiadomości jeżeli nie jest to wymagane.

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych

Dziękujemy za wysłanie formularza, skontaktujemy się w najkrótszym możliwym terminie