fbpx

Aqualyx

 

 

JAK POZBYĆ SIĘ NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ ZA POMOCĄ AQUALYX

Niestety, bywają takie osoby, którym nawet najbardziej modne diety i zindywidualizowane zestawy ćwiczeń fizycznych nie pomagają w modelowaniu sylwetki. Często słyszą, że jedyną przeszkodą do uzyskania płaskiego brzucha, krągłych pośladków, smukłych nóg jest ich niewystarczająca motywacja. Gdyby wszystko było tak łatwe, jak tego rodzaju oceny. Nasz wygląd to przecież wypadkowa stylu życia oraz genów.  Nie od dziś wiadomo, że z obciążeniem genetycznym łatwiej żyć niż wygrać. Całe szczęście żyjemy w pięknych czasach. Współczesna medycyna estetyczna bardzo skutecznie radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej. A trzeba pamiętać, że nie zawsze było to równie proste, bezpieczne i skuteczne. A także, tak tanie, jak dziś. A zatem? Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej szybko i skutecznie?

 

AQUALYX – KOLEJNY PRZEŁOM

Historia medycyny estetycznej to historia ciągłego doskonalenia metod, odkrywania nowych, skuteczniejszych substancji, tworzenia na ich bazie preparatów. A wszystko po to, by efekt estetyczny nie był okupiony bólem oraz wysokim ryzykiem powikłań zdrowotnych. To historia obfitująca w momenty przełomowe. Otwierające nowe etapy, które dla pacjentów oznaczają możliwość skorzystania z zabiegów zapewniających lepsze efekty. I co najważniejsze, uzyskanych w krótszym czasie (wykonania i rekonwalescencji) oraz obarczonych mniejszym kosztem (powikłań, dyskomfortu fizycznego, psychicznego, społecznego). W przypadku modelowania sylwetki ostatnim wielkim przełomem było opracowanie metody Aqualyx. Zabiegu, który nieodwracalnie zmienił środki i metody redukcji tkanki tłuszczowej, który stał się synonimem skuteczności i bezpieczeństwa.

 

LIPOSUKCJA, CZYLI JAK POZBYĆ SIĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Dotychczas najpopularniejszym zabiegiem modelowania wybranych partii ciała była liposukcja. Wprawdzie zapewniała satysfakcjonujące efekty, ale była metodą inwazyjną, tym samym ryzykowną. Dla pacjentów o niskim progu bólu bardzo bolesną. Ze względu na wspomnianą inwazyjność, znaczne obciążenie dla organizmu, mogła być proponowana wybranym pacjentom. Rodziła także szereg, mniej lub bardziej uzasadnionych, obaw. Wiele osób, właśnie z powodu obiekcji natury psychicznej, nie decydowało się na jej wykonanie.

Lekarze mając świadomość tych ograniczeń wytrwale poszukiwali alternatywy. Pierwsze zwiastuny przełomu były widoczne już na początku lat 90., ale prawdziwa rewolucja miała nastąpić dwie dekady później. Włoscy lekarze, którzy tak wiele wnieśli do medycyny estetycznej, tym razem opracowali metodę skutecznego wykorzystania dobrze znanej fosfatydylocholiny. Dzięki ich wieloletnim wysiłkom powstał preparat Aqualyx, który nie dość, że skuteczniej redukuje tkankę tłuszczową, to jeszcze jest o wiele bezpieczniejszy.

 

AQUALYX- BEZPIECZNIEJSZY OD SKALPELA

Aqualyx bardzo szybko stał się modną, ale przede wszystkim cenioną metodą. Równie chętnie wybieraną przez panie i panów. Nic dziwnego. Kobietom pozwala uzyskać bardzo satysfakcjonujące efekty przy modelowaniu policzków, bioder, ud, kolan, brzucha, pośladków. Z kolei panowie często poprawiają za jej pomocą wygląd żuchwy, podbródka, klatki piersiowej.

Sekretem Aqualyx jest zastosowanie deoksycholanu sodu, który jest składnikiem fosfatydylocholiny. Odkrycie jego właściwości niszczących tkankę tłuszczową zapoczątkowało erę lipolizy iniekcyjnej. Metody zdecydowanie skuteczniejszej, o wiele mniej bolesnej. Tyleż sprawdzonej w warunkach laboratoryjnych, co stosowanej w klinikach medycyny estetycznej całego świata. Cechującej się mniejszym zakresem i rzadszym występowaniem skutków ubocznych. Pozwalającej na szybki, niemal natychmiastowy powrót do codziennych aktywności życiowych, także zawodowych. Jednym słowem cenionej, chętnie wybieranej, z przekonaniem polecanej przez samych pacjentów.

 

BEZ BÓLU, Z GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA

Aqualyx aplikowany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnych kaniul, które zapewniają precyzję oraz  minimalizują  ryzyko wystąpienia powikłań. Dzięki substancjom znieczulającym iniekcje właściwie nie są odczuwalne. Warto także dodać, że Aqualyx jako jeden z niewielu środków medycznych stosowanych do redukcji tkanki tłuszczowej posiada Oznakowanie CE. Jest produktem poddanym kontroli oraz spełniającym europejskie normy bezpieczeństwa. Dodajmy, że zabiegi z jego użyciem mogą być wykonywane tylko i wyłącznie przez lekarzy posiadających stosowne certyfikaty. A to oznacza, że będziemy w dobrych rękach, dzięki którym nasz wygląd znacząco się zmieni.

 

PIĘKNE CIAŁO W 4 TYGODNIE

Wprawdzie skuteczność Aqualyx zapewniła mu szaloną popularność, nie można jednak utożsamiać tej metody z odchudzaniem. Osoby zmagające się różnymi stopniami otyłości nie rozwiążą, ani nie zniwelują za jej pomocą swojego problemu. Zabiegi z użyciem preparatu Aqualyx służą do modelowania sylwetki, poprawy prezencji, uzyskania pożądanych efektów estetycznych. Nie są metodą leczniczą sensu stricto. Są za to metodą przywracającą utracone poczucie atrakcyjności, bez wątpienia poprawiającą samoocenę, pozwalającą odbudować dawną pewność siebie. Skutkującą zmianą wyglądu już po trzech, czterech tygodniach. Komu, w tych wspaniałych czasach konieczne są modne diety, wyczerpujące, a mało skuteczne ćwiczenia? Na pewno nie tym, którzy wybierają  Aqualyx.

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam również piszemy o skutecznych metodach redukcji tkanki tłuszczowej.

 

 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt