fbpx

Alpha System – jedno urządzenie, wiele możliwości

Alpha System – jedno urządzenie, wiele możliwości

Alpha System – urządzenie do zadań specjalnych.

Alpha System to połączenie technologii z innowacyjnością. Na rozwiązanie to składają się dwie nowoczesne technologie – laser diodowy, który umożliwia skuteczne usunięcie owłosienia oraz IPL 3D, który doskonale radzi sobie z przebarwieniami posłonecznymi, rumieniem oraz fotoodmładzaniem skóry. Urządzenie jest także wyposażone w miernik melaniny MILO. W Centrum Medycznym Olimedica możemy ocenić fototyp pacjenta i ustawić spersonalizowane parametry zabiegu, co jest gwarancją skuteczności. 

Pierwszą możliwością, jaką daje urządzenie jest wykonanie epilacji laserowej. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia, a przy tym jest praktycznie bezbolesna. Jest to zabieg polegający na usuwaniu włosów za pomocą wiązki światła. Światło to pochłaniane jest przez barwnik – melaninę, znajdującą się we włosie. Energia świetlna, która zostaje pochłonięta zamienia się w energię cieplną, podgrzewa cebulkę włosa i tym samym prowadzi do uszkodzenia mieszka włosowego. Pozwala to na trwałe usunięcie owłosienia. Alpha System umożliwia efektywne przeprowadzenie epilacji o każdej porze roku. Dzięki jego wyjątkowym funkcjom, epilacja jest praktycznie bezbolesna, a przy tym maksymalnie skuteczna – zarówno na małych jak i dużych obszarach.

 

Możliwości Alpha System – tylko w Olimedica

O jego bezkonkurencyjności świadczą także technologie, w jakie jest wyposażony oraz jego wyjątkowe cechy:

  • urządzenie posiada 5 trybów leczenia, co zwiększa elastyczność podczas wykonywanych zabiegów oraz umożliwia ociągnięcie jak najlepszych rezultatów,
  • zabiegi są w pełni bezpieczne i skuteczne – bez względu na typ skóry oraz porę roku,
  • urządzenie jest wyposażone w zintegrowany system chłodzenia kontaktowego Gold Touch, co jest gwarancją skuteczności i komfortu,
  • miernik melaniny MILO zapewnia najlepsze z możliwych ustawienie parametrów, 
  • jest wyposażony w końcówki, które są rozwiązaniem gwarantującym najszybsze na świecie usunięcie owłosienia

Urządzenie bez problemu poradzi sobie także z problemami skórnymi. Umożliwia wykonanie kilku różnych zabiegów, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry. Pierwszym z nich jest fotoodmładzanie, które jest wskazane w sytuacji, gdy na skórze pojawiają się oznaki starzenia, skutki zmian hormonalnych, ekspozycji na słońce oraz innych czynników mających negatywny wpływ na wygląd skóry. Kolejnymi możliwościami, jakie daje Alpha System jest usuwanie rumienia oraz przebarwień posłonecznych, które powstają wskutek ekspozycji na słońce lub zmian hormonalnych. Technologia IPL 3D  umożliwia ustawienie poziomu chłodzenia oraz czasu trwania impulsu, co daje dokładną interakcję z tkanką, przyczyniając się do precyzyjnego i skutecznego leczenia.

Urządzenie Alpha System to gwarancja komfortu i skuteczności. Dzięki niemu zabiegi są szybkie, bezbolesne i pozwalają cieszyć się gładką i piękną skórą przez długie lata. Potwierdzeniem jego skuteczności jest posiadanie certyfikatu medycznego wystawionego przez amerykański FDA.

Centrum Medyczne Olimedica jako jedyne w Szczecinie posiada profesjonalny sprzęt z miernikiem melaniny firmy Alpha System.