fbpx

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

doktor nauk medycznych

Aleksandra Rak-Załuska

dermatolog

 

O specjaliście

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyłam w 2019 roku.

Posiadam również tytuł magistra farmacji oraz tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, które uzyskałam na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2020 roku, uzyskując jeden z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Końcowego, rozpoczęłam specjalizację w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jestem autorem i współautorem publikacji prezentowanych zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach naukowych. Pracuję również jako nauczyciel akademicki w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim, Wydziale Farmaceutycznym i Wydziale Nauk o Zdrowiu. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie dermatologii i wenerologii oraz dermatoskopii poszerzam systematycznie poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W swojej codziennej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, oceną znamion barwnikowych i niebarwnikowych.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!