fbpx

Zabiegi medycyny estetycznej dla 30-latki

 Po 30 roku życia na skórze zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki, najczęściej w okolicach oczu i ust. Skóra staje się mniej elastyczna i mniej jędrna, co jest konsekwencją mniejszej produkcji kolagenu, na ciele zaczynają pojawiać się rozstępy i niechciany cellulit.

Medycyna estetyczna ma w swojej ofercie specjalistyczne zabiegi dla trzydziestolatek:

  • Mezoterapię igłową;
  • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym;
  • Redukcję zmarszczek botoksem;
  • Wolumetrię policzków;
  • Ujędrnianie sylwetki;
  • Redukcję cellulitu.

 

Mezoterapia igłowa

Jedne z lepszych efektów mogą dać zabiegi mezoterapii na twarz i ciało, podczas których używane są preparaty o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego. Zabiegi te stymulują produkcję nowego kolagenu, który w krótkim czasie wpływa na ujędrnienie i rewitalizację skóry. Finalnie nasza skóra jest sprężysta i bardziej nawilżona.

 

Zmarszczki i kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy występując naturalnie w naszym organizmie, odpowiada za uwodnienie skóry, przez co jest ona gładka i sprężysta. Z czasem (zwłaszcza po 30 roku życia) poziom tej cennej substancji obniża się. Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej można go uzupełnić i szybko wygładzić powstałe zmarszczki, a także wymodelować i powiększyć usta.

 

Botoks

Zastrzyki z toksyną botulinową korygują już istniejące zmarszczki, ale także mają działanie profilaktycznie. Dzięki wstrzyknięciu toksyny zmarszczki oczu i czoła – które powstały pod wpływem mrużenia i słońca – stają się płytsze. Odpowiednio podany botoks osłabia mięsnie, a nie je blokuje, dzięki czemu mamy gwarancję naturalnego wyglądu.

Wolumetria policzków

To nic innego jak modelowanie twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego. Dzięki zabiegowi, który polega na wstrzyknięciu preparatu w miejscach, gdzie jest zbyt mało tkanki miękkiej czy tłuszczowej pomaga przywrócić naturalny owal twarzy.

Nici Aptos

Z upływem czasu skóra na ramionach, udach czy brzuchu staje się bardziej wiotka. Specjalne nici Aptos pomogą przywrócić naturalny kształt sylwetce.

 

Lipoliza iniekcyjna

Najbardziej nowoczesne diety czy zindywidualizowane zestawy ćwiczeń mogą nam nie pomóc w wymodelowaniu sylwetki czy redukcji powstającego, niechcianego cellulitu. Warto wtedy skorzystać z metod stosowanych w medycynie estetycznej. Jedną z nich jest lipoliza iniekcyjna preparatem Aqualyx, zwana powszechnie „liposukcją bez skalpela”. Zabieg polega na podaniu substancji bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez nakłuwanie (iniekcje), przy zastosowaniu specjalnie do tego celu dedykowanych igieł. Zastosowany preparat powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Medycyna estetyczna dla kobiet 30+ (w pigułce)

 

Zabiegi na twarz

Nawilżające – peeling chemiczny, mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy;

Odżywiające – mezoterapia igłowa;

Usta – powiększanie kwasem hialuronowym;

Likwidujące zmarszczki – toksyna botulinowa (botoks), kwas hialuronowy;

Liftingującą -ujędrniające – peeling chemiczny, lipoliza podbródka;

 

Zabiegi na włosy

Wzmacniające – mezoterapia igłowa;

 

Zabiegi na ciało

Redukujące rozstępy i ujędrniające – lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa, redukcja cellulitu, nici Aptos;

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt