fbpx

Nos, centralna część twarzy, często bywa źródłem wielu kompleksów. Jego kształt i wielkość mają wpływ na to, jak jest postrzegana ludzka twarz. Mimo że jest ona inna u każdego człowieka, składają się na nią te same elementy – włosy, brwi, oczy, usta, policzki, broda oraz szyja. Jednak to nos odgrywa kluczową rolę i dlatego powinien harmonijnie współgrać z całą twarzą. W miarę upływu czasu czubek nosa zaczyna opadać, przez co twarz wygląda na zasmuconą. Zaburzone proporcje twarzy z powodu wrodzonych defektów, urazów, chorób lub wieku stają się przyczyną dyskomfortu psychicznego i braku samoakceptacji.

Jeśli leczenie operacyjne nie jest wymagane, pożądane efekty może przynieść korekta nosa  z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia.

 

Dla kogo

Zabiegi medycyny estetycznej dają znakomite rezultaty w przypadku niewielkich defektów estetycznych, przywracając proporcje nosa względem twarzy w ciągu kilkunastu minut. Korekta nosa polecana jest osobom, które chcą optycznie zwęzić nos, poprawić jego kształt czy też wyprostować grzbiet nosa. Z zabiegu mogą skorzystać również te osoby, dla którym problemem są nierówności na nosie lub mały garb.

 

Polecane zabiegi

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych

Dziękujemy za wysłanie formularza, skontaktujemy się w najkrótszym możliwym terminie