fbpx

Rewitalizacja skóry

 

Dla skóry twarzy nie ma lepszego momentu – to właśnie wiosną, gdy cały świat budzi się do życia, powinnyśmy zaplanować jej rewitalizację. Już kilka zabiegów, stymulujących fibroblasty do produkcji komórek kolagenu, elastyny, przywróci jej utracony blask. Odpowiednio odżywiona, nawilżona i oczywiście odmłodzona będzie gotowa na opalanie. Świeży, energetyczny wygląd z pewnością poprawi samopoczucie każdej kobiety, która wiosną i latem chce czuć się pięknie i kobieco.

NA DOBRY POCZĄTEK COŚ SPRAWDZONEGO

W pierwszym odruchu sięgniemy po stare, sprawdzone metody naszych matek i babć. Zrobimy sobie maseczkę nawilżającą. Choć wiemy, że na nic się to zda, chcemy dać naszej skórze szansę. Po pierwszym rozczarowaniu przyjdzie moment, w którym odruchowo sięgniemy po preparaty z drogerii. Niestety, i w tym przypadku radość z wygładzonych okolic ust, oczu, szyi, czoła nie będzie trwać wiecznie. Czy to oznacza, że… Nie, oczywiście, że nie. Wciąż możemy skorzystać ze skutecznych zabiegów oferowanych w klinikach medycyny estetycznej.

SKÓRA POD OPIEKĄ LEKARZA

Zacznijmy od czegoś oczywistego. Skóra twarzy powinna być przede wszystkim właściwie odżywiona oraz skutecznie nawilżona. Najlepiej pod okiem lekarza, który jest w stanie ocenić jej niedobory oraz potrzeby. Tym bardziej, że lekarze od długiego czasu do regeneracji skóry z powodzeniem wykorzystują kwas hialuronowy. A to właśnie jego niedobory skutkują szeregiem negatywnych konsekwencji. Od suchości, przez zmatowienie, aż po utratę odporności na działanie czynników zewnętrznych.

REWITALIZACJA SKÓRY  „OD ŚRODKA”

Zabiegi rewitalizujące są przede wszystkim polecane kobietom, które zaobserwowały u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Z powodzeniem mogą być także wykonywane przez panie, które – niezależnie od wieku – chcą zachować zdrowy i piękny wygląd.

Z pewnością wskazaniem do wykonania rewitalizacji jest palenie papierosów, przewlekły stres, przepracowanie, ekspozycja na zmienne, niekorzystne warunki atmosferyczne. Równie szkodliwa jest niezdrowa dieta, brak odpoczynku, ruchu. Niedotleniona, źle odżywiona skóra bardzo szybko traci jędrność, staje się wiotka, przesuszona, matowa. Zabiegi rewitalizacji skóry dostarczają jej nieocenionego „zastrzyku” aminokwasów, kwasów nukleinowych, witamin, minerałów, koenzymów – wszystkich substancji niezbędnych jej do normalnego funkcjonowania.

Efekty rewitalizacji z pewnością przyjemnie zaskoczą każdą kobietę. Już kilka zabiegów pozwala optymalnie nawilżyć skórę, przywrócić jej dawną jędrność i blask. Wzmocniona, wygląda zdrowo i świeżo. Po drobnych zmarszczkach nie będzie śladu, a te głębsze zdecydowanie się wygładzą, stracą na wyrazistości, nie będą się rzucać w oczy. Co niemniej ważne, dzięki rewitalizacji poprawia się także koloryt skóry, staje się jaśniejsza, bardziej promienna. Wygląda na młodszą i bardziej napiętą.

KWAS HIALURONOWY – NATURALNE PIĘKNO

Kwas hialuronowy, jak mało który składnik preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W naszej skórze odpowiada za wiązanie wody, dzięki której ciało jest jędrne i elastyczne. Chroniąc przed negatywnym wpływem wolnych rodników sprawia, że skóra wolniej się starzeje i szybciej regeneruje. Niestety z wiekiem jego ilość maleje, a skóra powoli traci swą sprężystość, wiotczeje. Dodatkowo oddziaływanie grawitacji przyspiesza pojawienie się zmarszczek.

Wypełnienie ich kwasem hialuronowym jest nie tylko bezpieczne, ale i szalenie skuteczne. Nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego pozwalają odzyskać świeży, zdrowy, piękny i przede wszystkim naturalny wygląd. Zabiegi z jego wykorzystaniem nie wymagają interwencji chirurgicznej, są obciążone mniejszą ilością możliwych skutków ubocznych, na przykład reakcji alergicznych. Może on być stosowany właściwie w dowolnej części ciała. Co ważne, skład preparatu jest profilowany pod kątem miejsca zastosowania, dzięki czemu możliwe jest modelowanie wyglądu skóry, uzyskanie najbardziej optymalnych efektów estetycznych i zdrowotnych. Także głębokość jego aplikacji jest zróżnicowana.

Wachlarz zabiegów oferowanych w klinikach medycyny estetycznej jest bardzo szeroki, choć trzeba zauważyć, że niektóre z nich oddziałują tylko na „płytkie” warstwy skóry. Oczywiście, nie oznacza to niskiej skuteczności. Wręcz przeciwnie, wygląd twarzy dzięki ich użyciu znacząco się poprawi. Niestety wadą tradycyjnych zabiegów – z użyciem „zwykłego” kwasu hialuronowego – jest krótkotrwałość efektów. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest niewystarczające zahamowanie rozpadu kolagenu, który w największym stopniu wpływa na nasz wygląd. Skuteczność rewitalizacji będzie tym większa, im precyzyjniej dotrzemy z odpowiednimi substancjami do newralgicznych miejsc. Mówiąc o odpowiednich substancjach mamy na myśli stabilizowany kwas hialuronowy.

RESTYLANE SKINBOOSTERS

Stabilizowany kwas hialuronowy – Restylane Skinboosters – stał się przebojem głównie z powodu skuteczności oraz o wiele dłuższego efektu, jaki zapewnia. Pamiętajmy, że nadmierny stres, promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta, używki przyspieszają utratę kwasu. Dlatego tak ważne jest, by był on aplikowany w głębokich warstwach skóry, w których możliwe jest efektywniejsze stymulowanie komórek do produkcji kolagenu. W wykonaniu tych zadań, stabilizowany kwas hialuronowy, póki co, nie ma sobie równych.

By zwiększyć efektywność jest on aplikowany wraz z innymi ważnymi substancjami – witaminami, mikroelementami, antyoksydantami, aminokwasami oraz koenzymami. Dla pacjenta oznacza to o wiele większą korzyść oraz komfort. Restylane Skinboosters jest metodą nieinwazyjną i o wiele bardziej bezpieczną. Aplikacja jest wykonywana za pomocą specjalnej kaniuli, która pozwala na bezbolesne, precyzyjne dotarcie do newralgicznych miejsc.

Zabiegi Restylane Skinboosters mogą być stosowane w zasadzie w każdej części ciała, choć najlepsze efekty dają na twarzy (także w okolicach oczu), szyi i dekolcie. Ich popularność łatwo zrozumieć. Patrząc na jasną, gładką, zdrowo wyglądającą twarz nie można mieć przecież wątpliwości.

ZDROWY WYGLĄD OD CYTOCARE

Bezsprzeczna skuteczność i ogromna popularność stabilizowanego kwasu hialuronowy sprawiły, że preparaty na nim oparte cały czas są udoskonalane. Renomowane laboratoria naprawdę wiele czasu i energii włożyły w zwiększenie ich skuteczności i rozszerzenie zakresu stosowalności.

Efekt bardzo głębokiego nawilżenia, odmłodzenia, przywrócenia utraconej sprężystości gwarantują choćby doskonałe preparaty francuskiej firmy RevitaCare. Światowy lider i tym razem dał się poznać od najlepszej strony. W ręce lekarzy medycyny estetycznej oddał produkt o potwierdzonej klinicznie skuteczności, bezpieczny oraz gwarantujący najwyższą jakość – preparaty tej firmy posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 12485:2003.

INNOWACYJNY KOKTAJL ODMŁADZAJĄCY

Specjalna formuła linii CytoCare to połączenie aż 55 różnych substancji, które mają z jednej strony powstrzymywać skórę przed starzeniem, z drugiej zaś wspierać ją w zachowaniu dobrej kondycji. Na świetny efekt pracują odpowiednio zbilansowane składniki, jeszcze lepiej wypełniające zmarszczki oraz zapewniające skórze intensywniejsze odżywienie. Widząc twarz „przed” i „po” zastosowaniu CytoCare trudno powstrzymać się od zachwytu. Trudno także nie uznać wyższości tych preparatów nad dotychczas stosowanymi. Na zakończenie dodajmy, że CytoCare jest obecnie bodaj najlepszym preparatem do wypełniania zmarszczek w okolicach oczu i ust.

 

POLECANE ZABIEGI

 

Masz dodatkowe pytania?

Wyślij formularz

Szybki kontakt